Březen 2013

Helena představí svoji garderobu

29. března 2013 v 19:40 | Dominika |  ♥ Helena ♥
Zajímá vás, kolik šatů a kostýmů Helena má? Kde je všechny skladuje? Které má nejraději? A které mají slavnou minulost? Dívejte se na pořad Prásk na tv Nova tuto neděli (31.3.2013) od 16:55.


Les Miserables-Bídnicí premiéra

26. března 2013 v 16:42 | Dominika |  ♥ Helena ♥

Helena Vondráčková: Vypadá pořád sexy, kolegyně závidí!

Hvězdy muzikálu Bídníci si vyrazily na premiéru stejnojmenného filmu, kde hrají jejich slavnější kolegové z Hollywoodu. Na premiéře nemohla chybět ani zpěvačka Helena Vondráčková, která zastínila své mladší kolegyně.


Tmavě modrým kostýmkem, stále dokonalou postavou a jiskrou v očích Helena dostala na premiéře snad každého. Ani výrazně mladší zpěvačce Monice Absolonové se nepodařila vzít Heleně pomyslný titul královny večera.

Bídníci trhají rekordy!

Kromě okouzlující Vondráčkové na nový film na motivy Victora Huga dorazily i hvězdy českého muzikálu, Tereza Mátlová, Marián Vojtko nebo Magda Malá.


Stejně jako film i muzikál Bídníci jde pořádně na dračku a dokonce trhá i rekordy v prodeji vstupenek. Producent František Janeček je z úspěchu nadšen a varuje případné zájemce, aby neotáleli, protože úplně vyprodáno je až do května roku 2013.


Naši ma zabijú - Helena ve skryté kameře TV Markíza

24. března 2013 v 15:07 | Dominika |  Helena a filmy
Helena Vondráčková má teda zmysel pre humor! Nechala sa nahovoriť aj na skrytú kameru, v ktorej sa stala nevestou o niekoľko rokov mladšieho ženícha. Hlavným protagonistom v ďalšej epizóde Naši ma zabijú je len 26-ročný Juraj z Dubnice nad Váhom a jeho nič netušiaci rodičia. Juraj je vyštudovaný pilot, ale nemôže lietať. Na dokončenie výcviku mu chýbajú peniaze... Našli sme ale jeho záchrankyňu. Je ňou hviezdna Helena Vondráčková, ktorá sa predstaví nielen ako príjemná spoločníčka, ale aj ako vyhľadávaná terapeutka. Otvorila si súkromnú kliniku, kde lieči spevom malé ryby, aj veľké zvieratá. Neveríte? Uveríte, keď si pozriete ďalšiu epizódu skrytej kamery Naši ma zabijú! :-)Na díl "Naši ma zabijú" s Helenou Vondráčkovou se můžete podívat na voyo.sk

S Helenou skutečně na Broadway (1993)

24. března 2013 v 9:48 | Dominika |  ♥ Helena ♥
Projděte se s Helenou po skutečné Broadwayi. Tv pořad "S Helenou skutečně na Broadway" volně navazuje na koncert "S Helenou na Broadway"


S Helenou na Broadway (1993)

23. března 2013 v 17:02 | Dominika |  ♥ Helena ♥
Helena Vondráčková excelovala 5. května 1993 v Divadle na Vinohradech v muzikálově-koncertní show "S Helenou na Broadway", kterou produkoval Adam Novák (první producent muzikálu Les Miserables v Čechách). Jako hosté vystoupili Karel Gott a Jiří Korn, doprovázel Orchestr Gustava Broma s legendárním kapelníkem osobně a klavíristou Zdeňkem Zdeňkem.
Při této příležitosti obdržela zpěvačka od Supraphonu Platinovou desku za 4 a půl milionu prodaných nosičů (v čase 42:21).

Playlist:
1. Intro
2. New York, New York
3. Knížka snů
4. Fred Astaire Medley (s Jiřím Kornem)
5. Nač v lastně v půli vzdávat mač
6. Můžeš zůstat, můžeš jít
7. Archiméde
8. Lásko má, já stůňu
9. Ach jé, to bude náramný
10. Song hrál nám ten ďábel saxofon (s Karlem Gottem)
11. Karel Gott: Já se tiše odporoučím
12. Předání Platinové desky za 4,5 milionu prodaných nosičů od Supraphonu
13. Kam zmizel ten starý songHelena Vondráčková a Martin Michal: 10 let od svatby!

23. března 2013 v 11:37 | Dominika

Tihle dva to od začátku svého vztahu a následně po svatbě neměli jednoduché. Řada lidí jim dávala pár let… Někteří dokonce dělali hodně pro to, aby se dvojice odloučila. Jenže - nepovedlo se! Helena Vondráčková (65) a Martin Michal (52) oslavili už desáté výročí svatby.


Stojí pevně při sobě už deset let, co si řekli »ano« na hradě Karlštejně. Martin celé roky svoji princeznu Helenu ochraňuje jak může. Co teď své ženě k výročí svatby pořídil? "Koupil jsem jí briliantový přívěšek na krk s řetízkem z bílého zlata. Cenu vám ale prozrazovat nebudu, to se nehodí," prozradil Aha! Martin, který v rámci výročí pozval Helenu na romantickou večeři na pražskou Kampu.

Pokud jde o dárek, který dala zpěvačka svému muži, nutno říci, že byla velmi originální. Domluvila se totiž s Aha!, který jí poskytl dvě fotografie z loňských Vánoc. "Jsme na nich s Martinem a vnoučkem Denisem, když jste nás fotili na Malé Svaté Hoře u Mníšku pod Brdy. Nechala jsem mu ty snímky zvětšit a zarámovat. Měl velkou radost," neskrývala nadšení Helena.Ta měla v posledních týdnech o svého manželka velký strach. Podstoupil totiž operaci dýchacích cest a stále se po ní dává dohromady. "Odstraňovali důvody jeho neustálého kašle a plicních problémů, ale už je mu lépe. Určitě mu prospěje dovolené na Floridě, na kterou se v dubnu chystáme," doplnila Vondráčková.

zdroj: ZDE

LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal

22. března 2013 v 19:36 | Dominika |  ♥ Helena ♥

LÁSKA POD LUPOU: Večeře a rovnou pusa, vzpomínají Vondráčková a Michal

Poprvé se viděli v roce 1993, randit začali o sedm let později. Vztah povýšili na manželství v roce 2003. To je společný život Heleny Vondráčkové a jejího muže Martina Michala. V Lásce pod lupou dostali stejné otázky, na které odpovídal každý zvlášť. Podívejte se, jak dobře se znají a doplňují.
PRVNÍ POLIBEK
Helena: Ten byl asi tam.
Martin: Asi na Bali. My jsme se s tím tolik nemazali.

KDO VĚDĚL O VZTAHU JAKO PRVNÍ
Helena: O vztahu věděla jako první moje největší kamarádka Jitka Zelenková. Řekla jsem jí to na Bali.
Michal: Naše společná kamarádka, kterou máme oba moc rádi, Jitka Zelenková.NEJBLIŽŠÍ PLÁNY
Helena: Chystáme se zanedlouho na Floridu, kde si chceme odpočinout, užít si krásné společné chvíle na slunci.
Martin: Nějak tu strašnou dobu, která teď nastala, přežít.

VZKAZ MÉ LÁSCE
Helena: Že ho moc miluji, že ho dál budu milovat a že bych byla ráda, kdyby přestal kouřit.♥
Martin: Hlavně zůstaň taková, jaká jsi.♥

  • zdroj: ZDE
  • Make-up Zdeněk Fencl, styling Martin Gruntorád/ 5.Avenue, Hypnose, Adamovič, ONAVI, Tonak, Mirror, Dům Módy, fotografováno v hotelu Buddha Bar Praha.


..Víte co? Jsem zpět! :-)

8. března 2013 v 17:50 | Dominika
2.února jsem psala, že na tomto blogu končím a přesídluju se na webnode. Nemůžu si pomoc, ale já ten blog, prostě nemůžu opustut! :-) Takže jsem zpátky! :-)