Leden 2012

Jak získat Helenin autogram?

28. ledna 2012 v 19:53 | DomčíSs
Je to jednoduché stačí jen poslat ..->
Ofrankovanou obálku
s uvedením své zpáteční adresy zašlete
(nikoli doporučeně) na adresu:

Agentura MM Praha s.r.o.
Sportovní 122
252 03 Řitka


Muzikál Mona Lisa

28. ledna 2012 v 17:50 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

Mona Lisa

Mona Lisa vznikla podle námětu Bohouše Josefa, Oldřicha Lichtenberga a Libora Vaculíka a s hudbou Bohouše Josefa a Michala Davida. Autorem libreta je Lou Fanánek Hagen a Libor Vaculík, posledně jmenovaný režisér a choreograf přivedl muzikál na scénu a je i spoluautorem scénáře.


Muzikál je volně inspirován románem Dietera Sinna Mona Lisa "La Gioconda" a kromě příběhu zrodu slavného portrétu vypráví také trochu detektivní historku, v níž jde o lásku, přátelství, zradu, pomstu a smrt. Děj se odehrává roku 1494 v italské Florencii, účinkující vystupují v bohatě zdobených dobových kostýmech Romana Šulce a na scéně Martina Černého.

Obsazení

V obsazení muzikálu se objeví řada hvězdných jmen. V titulní roli se bude střídat Monika Absolonová, Dasha a Marta Jandová, postavu malíře Leonarda da Vinci vytvoří Petr Muk, Bohouš Josef a Marian Vojtko, Lisinu lásku Giuliana de Medici bude alternovat Petr Kolář s Tomášem Berounem a Janem Toužimským.
Lisinu matku Caterinu ztělesní Helena Vondráčková, Hana Zagorová a Linda Finková, v dalších postavách diváci uvidí a uslyší Viléma Čoka, Josefa Vojtka, Martina Skalu, Tomáše Trapla, Martina Poštu a další hvězdy.Top 5

28. ledna 2012 v 13:18 | DomčíSs
..název článku není příliš přesný..Lze vůbec mít svých TOP 5 písniček Heleny Vondráčkové? U mě to rozhodně tak není..Tady jsou ty, které poslouchám právě teď!:)

1)


2)

3)


4)


5)


Muzikál Cats !

28. ledna 2012 v 12:34 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Muzikál Cats je dílem úspěšného muzikálového skladatele Andrew Lloyd Webbera. Děj vychází ze sbírky básní anglického básníka Thomase Stearnse Eliota - Praktická kniha o šikovných kočkách (Old Possum's Book of Practical Cats ).

Skoro pohádkový příběh vypráví o pravidelném setkávání koček z Jellica na výročním bále, kde vždy jedna vyvolená kočka získává možnost dalšího života. Každá kočka se samozřejmě snaží o to být ona vyvolená a tak divák v průběhu představení poznává mnoho kočičích hrdinů rozličných jmen i charakterů…

Muzikál měl premiéru v Londýnském West Endu v roce 1981. Pro své neobvyklé spojení hudby, tance a herectví je těžko žánrově zařaditelný. Přesto, či snad právě proto, si získal obrovské zástupy obdivovatelů, kteří jej drželi v žebříčku hraných muzikálů přes dvacet let. Jedna z hlavních melodií (píseň Memory) se stala natolik populární, že má dodnes své místo mezi dvaceti nejhranějšími melodiemi světa.

Právě dnešní noci za úplňku se většina jellicleských koček sešla na tradičním místě, aby se zúčastnila každoročního bálu. Všichni přítomní jako vždy netrpělivě očekávají příchod kočičího nestora všemi milovaného a respektovaného Deuteronomyho. Poté je zahájena celonoční zábava vrcholící za úsvitu, kdy Deuteronomy určí jednu vyvolenou kočku. Ta má tu čest vstoupit do zázračné uličky Heavyside Layer a být znovuzrozena v novém kočičím životě.

První pražské představení muzikálu Cats proběhlo v pražském Divadle Milénium v sobotu 23. října 2004, slavnostní premiéra poté v pátek 5. listopadu.

Od 1. do 17. dubna 2005 se v Muzikálu Cats jako Grizabella objeví i kočka první velikosti Helena Vondráčková.Helena Vondráčková-Stmívá


..tak Neuč slunce hřát!:)

25. ledna 2012 v 19:34 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Miluju:)*


helenastar.cz

25. ledna 2012 v 16:53 | DomčíSs

stránka plná zajímavých článků, reportáží ,fotografíí, soutěží a spustu dalšího.
O tuhle stránku se starají tři velice šikovní "Heloušci" (označení pro fanoušky:) - Marcelka, Marek a Petr.
Děkuju jim za vytvoření, za přinášení novinek a prostě za to, že tu pro nás jsou :) ..

Přidejte se i na Facebooku, návštěvníků není nikdy dost! :)

Facebook:

FanSite:


Jubilejní koncert Helena 65

25. ledna 2012 v 16:40 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Česká televize chystá nový cyklus, který představí současnou tvorbu osobností z různých žánrů české hudební scény. A jak už titulek napovídá, jeden z prvních dílů se vydá za tóny populární hudby na koncert královny českého popu Heleny Vondráčkové.
Koncert se uskuteční v pražském divadle ABC 22. března 2012
Vstupenky lze zakoupit v pokladnách Městských divadel pražských - ABC a Rokoko a nebo v předprodeji Ticketportal.cz
Cena vstupenky: 490,- Kč


Helena Vondráčková miluje Audi!:)

24. ledna 2012 v 18:22 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Stálice naší populární hudby zpěvačka Helena Vondráčková a příznivkyně vozů značky Audi se stala šťastnou majitelkou nového Audi A8 v prodloužené verzi Long.


S modely Audi má Helena bohaté zkušenosti již z minulosti: "Vzhledem k tomu, že v autě trávím spoustu času, oceňuji komfort a pohodlí, které vozy Audi poskytují. Zvolila jsem tuto značku, která mi na mých dlouhých pracovních cestách poskytuje takové pohodlí a zázemí, abych i já mohla svým fanouškům po dlouhé cestě za nimi garantovat opravdu kvalitní kulturní zážitek," komentuje Helena Vondráčková svoji volbu.

Zpěvačka dále doplňuje, že mezi další podstatná a důležitá kritéria, která rozhodla pro nové Audi A8 patří samozřejmě bezpečnost a spolehlivost. "Při počtu kilometrů, které ročně najedu, je pro mě samozřejmě důležitý i hospodárný provoz. Z těchto důvodů jsem volila TDI motor a jsem absolutně spokojená," dodává Helena Vondráčková.
Řízení větších limuzín se neobává, má s nimi zkušenosti i z nedávné minulosti, kdy byla majitelkou vozu Audi A6: "Řízení vozu Audi A8 Long však ráda přenechám mému manželovi a já se nechám hýčkat na sedadle spolujezdce," prozrazuje s úsměvem Helena.

27. květen 2008| http://www.zenaaauto.cz

..Help! potřebuji nový design!:)

24. ledna 2012 v 17:59 | DomčíSs
... Přátelé!:) hledám človíčka, který by byl ochoten udělat mi nový design s Heluškou!:) Případné "dobré víly" mi pište do komentářů :) Děkuji | Dom!n!ka ;)

Ein Kessel Buntes nás učil profesionalismu, vzpomíná Vondráčková

23. ledna 2012 v 16:42 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

Ein Kessel Buntes nás učil profesionalismu, vzpomíná Vondráčková


Východoněmecká estráda Ein Kessel Buntes slaví 40 let od prvního vysílání. Přestože nepřežila 90. léta, vzpomínají na ni diváci i aktéři.

Je to 40 let, co se na obrazovkách poprvé objevila východoněmecká estráda Ein Kessel Buntes. Sama jste v ní později účinkovala, jak na to vzpomínáte?
Tady se na to všichni dívají jako na něco podřadného a součást pokleslé kultury, ale já si myslím, že neprávem. Byl to jeden z naprosto špičkových pořadů z bývalé NDR. A vlastně nejen tam, protože se na to přijížděly dívat spousty lidí ze západní části Německa. Vystřídalo se tam mnoho umělců nejen z východu, ale i velké hvězdy z celého světa.

Jak fungovala spolupráce s německou stranou?
Ten pořad byl dělaný na naprosto profesionální úrovni, které se v té době nikomu u nás ani nezdálo... Spoustu věcí jsme se tam naučili, i tomu profesionalismu. S Jirkou Kornem jsme spolupracovali s nejlepšími choreografy té doby. Vše bylo naprosto perfektně dopředu připravené.

Kolik času jste věnovali přípravě?
Ten pořad se minimálně půl až tři čtvrtě roku dával dohromady oproti dnešní době, kdy nejsou peníze a všechno je dělané narychlo. Já si vzpomínám, že jsme tam jeli nejdřív na konzultace a pokud to bylo nějaké taneční nebo stepovací číslo, celý týden jsme ho trénovali. I nahrávky písniček v němčině se pořizovaly tam, protože měli všechny možnosti, aby se pořad vyrobil co nejkvalitněji.

Utkvěl vám v hlavě nějaký konkrétní díl?
Velká pocta pro mne i pro Jirku byla, že jsme dostali šanci, abychom si každý moderoval svůj vlastní pořad. Musím říct, že to byla velká kláda zvládnout v němčině všechny spojovací texty. Měla jsem minimálně osm vstupů, hrála jsem například s Vladimírem Klusákem jedno číslo na klavír v duetu, pak jsem tam měla stepovací číslo s baletem... Byla jsem velmi pyšná, že jsem to zvládla, protože to nebylo jednoduché, ale myslím, že jsem se toho zhostila se ctí. Je vidět. že si nás tam vážili, protože jak mě, tak Jirku Korna a Karla Gotta už oslovili z německé televize a budou s námi dělat k tomuto výročí rozhovor.