Říjen 2011

Jak bylo a nakonec nebylo ..

16. října 2011 v 18:28 | DomčíSs

Vondráčková, Neckář & Kubišová: Skupina Golden Kids hlásí velký návrat!

11.1.2008

Trojice totiž chystá velkolepý jarní comeback v největší hudební hale v České republice - v Sazka Areně! "Je to tak, vystoupíme tam 1. dubna. Dokonce už jsme nafotili snímky na plakáty. Původně jsme jednali o Žofině, ale nakonec se přikláníme k Sazka Areně," potvrdila nám informaci Marta Kubišová, podle níž by se éra slavných »Zlatých kůzlat« mohla brzy vrátit. "Rozhodně by totiž nemělo zůstat jen u jednoho koncertu," potvrzuje náš zdroj. Jednání mezi interprety a promotéry je však zatím komplikováno jednotlivými povinnostmi, které Neckáře, Kubišovou a Vondráčkovou váží v jejich sólových kariérách. "Všechno by ale mělo dopadnout dobře, už si opakuju texty," směje se Kubišová, která si tak s Vondráčkovou a Neckářem zapěje hity jako Časy se mění, Šel sen kolem nás nebo Nejsi sám.

..a jak že to dopadlo? Netřeba psát :)
Zdroj: Aha!

Sbalili se na Bali :)

15. října 2011 v 20:54 | DomčíSs |  ♥ Lesk a Špína SHOWBYZNYSU ♥

Amfora na Bali ..

Pár letmých setkání ve fotbalové Amfoře, zdvořilé pozdravení a potřesení rukou. Až se dlouho zdálo, že z toho mráčku nezaprší. Helena s Martinem se kromě náhodných společenských událostí nepotkávali,a tak mohlo být jejich setkání u letadel vším, na co by Martin vzpomínal. ,, Byla to pro mě vdaná ženská, o jejímž soukromí jsem nic nevěděl, neuchopitelná. Ani by mě nenapadlo,že bychom spolu mohli něco mít."
Pak ovšem Amfora vyrazila na třítýdenní zájez do Indonésie. Psal se rok 2000. ,,Heleně tou dobou už manželství nefungovalo, byla zoufalá a nešťastná. Já byl v podobné situaci, to nás k sobě přivedlo.Chyběla nám v životě láska. Dlouze jsme si o tom povídali a vzájemně si vyprávěli o svých problémech. Helena měla v tu dobu navíc problémy s umírající maminkou Blaženkou.Na Bali, kde už pak přeskočila zcela jasná oboustranná jiskra, jsme byli až týden na konci výpravy, spělo k tomu ale celý zájezd,"přiznává Martin s tím,že vše začalo o něco dříve na Jakartě. ,, Tam jsem Heleně svoje city ještě nenaznačil, ale tam si mě poprvé všimla,díky fotbalu. Po našem náročném zápase jsem byl tak vyřízený, že jsem nemohl ani chodit, ale přesto jsme šli celá parta na diskotéku a ona pořád chtěla tancovat. Její energie je a vždycky byla nevyčerpatelná, na jeviši i ve všem ostatním.

..Helena je ve skvělé formě ! :)

14. října 2011 v 16:16 | DomčíSs
Zpěvačka Helena Vondráčková (64) nestárne. Svou postavu ukázala na pár měsíců staré fotce z dovolené na Rhodosu, kterou Super.cz získal. A je na co koukat. Takovou postavu by mohly Heleně závidět i mnohem mladší kolegyně. Zpěvačka nám prozradila svůj zaručený recept.

Rhodos-2006

"Na prvním místě je vždy vnitřní spokojenost. Důležité je starat se o svůj zevnějšek, dbát na dobrou životosprávu, sportovat a minimálně hodinku denně strávit na čerstvém vzduchu. A zdaleka to není jen o posilování. Já mám třeba posilovnu doma, ale popravdě řečeno, nemám na ni ani moc času. Žádné drastické diety nedržím. Jím všechno. Ale když je třeba, tak mi stačí nevečeřet," usmívá se zpěvačka.

Helena byla toto pondělí největší hvězdou letošního ročníku Královen popu. Všem přítomným se zatajil dech už při prvním Helenině výstupu v tyrkysové róbě. Své postavě dala vyniknout ještě více ve druhé polovině večera, kdy vystoupila jen v upnutých zlatých legínách. S pořádným nasazením a výbornou pěveckou kondicí zpívala například ústřední song z nesmrtelného filmu Flashdance či Svobodovu hitovku Lásko má, já stůňu.Tvrdá rána pro bulvár: Za fotky a lživé články budou vysoké sankce

13. října 2011 v 16:41 | DomčíSs

Tvrdá rána pro bulvár: Za fotky a lživé články budou vysoké sankce


Praha - Zveřejnit nahé fotky veřejně známých osob nebo označit celebritu za alkoholika či zvrhlíka přijde brzy bulvární deníky draho. Poslanci z ústavně právního výboru přijali návrh, který za tyto prohřešky zavádí mnohem přísnější sankce, než byly dosud. Změna bude součástí nového občanského zákoníku, který sepisuje ministerstvo spravedlnosti.

Zneužití fotografie bez souhlasu dotčené osoby by nově mohlo vydavatele stát i dvojnásobek tržní ceny, za jakou by souhlas celebrity normálně koupil. Částka by se tak pohybovala i ve statisících korun. Dosud přitom vysouzené částky většinou nepřesáhly několik desítek tisíc. Poškozený by navíc měl i druhou možnost. Může vyčíslit, o kolik se vydavatel obohatil tím, že zveřejnil nepravdu, a tuto částku pak vymáhat.

Herec Ondřej Vetchý: "Jak demokracie dostává často políčky, tak tentokrát dostává pohlazení v tom, že odpovědnost přejde na konkrétní lidi."
Zpěvačka Helena Vondráčková: "Do současné doby mohly být úspěšné a známé osobnosti naprosto beztrestně pomlouvány některými bulvárními pisálky."
Spisovatel Michal Viewegh: "Rozsudky do dneška jsou nepřímou pobídkou pro bulvár: 'Pište si, jak chcete, lžete, jak chcete, skandalizujte, nic se vám nestane.'"

"Smyslem pozměňovacího návrhu je, aby ti, kdo porušují práva na ochranu soukromí, na ochranu přirozených práv člověka, byli skutečně postiženi, aby ten zásah do jejich majetkové sféry byl skutečně citelný," řekl ČT poslanec Stanislav Polčák (TOP 09), který se změnou přišel.

Návrh se nebude týkat zpravodajské činnosti

Celebrity návrh vítají, líbí se i Syndikátu novinářů. Až při konkrétních soudních sporech se ale podle něj ukáže, jestli zvýšené ochrany nebude někdo zneužívat. Právníci, kteří se zabývají spory na ochranu osobnosti, návrh zatím nechtějí komentovat. "Ti, co s těmi informacemi a s těmi zdroji pracují tak, jak mají, tak ti se nemají čeho bát. Ostatní se holt budou muset přizpůsobit," dodal šéfredaktor časopisu Superspy Pavel Novotný.


Hlasujme pro Helenu-Český Slavík Mattoni 2011

13. října 2011 v 16:26 | DomčíSs
‎5.10.2011 začalo hlasování do ankety Český slavík Mattony 2011.
Co udělat abychom Helenu podpořili?
Stačí sms ve tvaru

SLAVICE 9 VONDRACKOVA HELENA na telefonní číslo 900 06 06... That's life

11. října 2011 v 16:25 | DomčíSs |  ♥ Diary ♥

♥ Tu však jsem náhle viděl,že mohu pro druhého něco znamenat už jenom tím, že tu jsem, a že ten druhý je šťastný protože jsem u něho. Když se to takhle řekne,zní to velmi prostě, ale když pak o tom člověk přemýšlí,je to obrovská věc, která vůbec nemá konce. Je to něco,co člověka může úplně roztrhat a změnit. Je to láska, a přece něco jiného. Něco, pro co lze žít. Pro lásku člověk žít nemůže. Ale pro člověka jistě! ♥

Helena a Nadace naše dítě :)

10. října 2011 v 17:28 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Dospělosti - tedy 18. let se dočkal nadační fond Naše dítě. Tuto událost oslavila i zpěvačka Helena Vondráčková, která pro pozitivní akci zvolila šaty barvy rovněž pozitivní - růžové. Slušely jí!

Ředitelka Nadačního fondu Naše dítě paní Zuzana Baudyšová s patronkou Helenou Vondráčkovou
Slavnostní zahájení kampaně ROSSMANN a Nadace Naše dítě
Josef Váňa- vyhrál poosmé Velkou pardubickou

9. října 2011 v 17:50 | DomčíSs

Neskutečné! Josef Váňa famózním finišem vyhrál poosmé Velkou pardubickou

Po famózním finiši se fenomenální žokej Josef Váňa s desetiletým hnědým valachem Tiumenem raduje z osmého triumfu na Velké pardubické, přestože po kolizi na Taxisově příkopu se propadl na poslední příčku. V cílové rovince porazil o půl délky bělku Sixteen s Josefem Bartošem. Tiumen tak v Pardubicích završil parádní hattrick. Na třetím místě skončil Valldemoso s Dušanem Andrésem.

Jako první z pole startujících odpadla hned na druhé překážce Zulejka. Pak přišel obávaný Taxis, kde spadl osmiletý hnědák Karslsbad, který se dostal do kolize s Tiumenem. Nebýt Váňových zkušeností, dost možná by pro něho dostih skončil. Jenže osmapadesátiletý veterán se v sedle udržel a zahájil famózní stíhací jízdu.

"Dneska to bylo vydřené, za lesem jsem měl trošičku problém, ale pak už to bylo jako roky předtím," řekl v cíli pro Českou televizi šťastný Váňa. Do čela dostihu se však trochu překvapivě dostala Sixteen, která pomalu začala navyšovat náskok na zbytek startovního pole. Z něj odpadl na velkém vodním příkopu Klaus, který byl považován za možné překvapení dostihu.
Před závěrečným úsekem skončil i Trezor. To už se na čelo postupně dotahoval Váňa s Tiumenem. Od zbytku soupeřů se vydělila trojice koní. Váňa zaútočil typicky z vnějšku a po parádním souboji se Sixteen si opět doběhl pro triumf.

"Sixteen se splašila, myslel jsem, že už ji nechytnu, ale Tiumen je borec. Nemohl jsem vypustit, měl jsem od majitele přikázáno, že žádné experimenty. Na takovém koni by vyhrál i Pepíček Váňa mladší," smál se za jedenáct dní devětapadesátiletý vítěz. A co příští rok? "Myslím, že jsme dobrá dvojka, jestli přijde příští rok pan Karel Gott..." nevyloučil Váňa start i v dalším ročníku Velké pardubické.

Vítěz Josef Váňa s koněm Tiumenem (vpravo) dobíhá do cíle, vlevo je druhá dvojice v pořadí - klisna Sixteen s Josefem Bartošem.


Šťastný byl pochopitelně i majitel Tiumena Ivo Köhler: "O tom jsou dostihy, favorit nemusí vždy vyhrát, ale letos vyhrál, hattrick je neskutečný, pan Váňa je borec, smekám před ním. Na Taxisu jsme měli štěstí, že jsme to ustáli. Smekám před celým týmem pana Váňi, koně to je jen práce. Děkuji všem, kteří nám drželi palce."Donť worry..

9. října 2011 v 11:50 | DomčíSs

Hudba je jedním z nejkrásnějších a nejnádhernějších darů božích. Je jedním z nejlepších umění. Noty oživují slova. Hudba zahání duchu smutek, jako bychom se dívali na krále Saula. Je nejlepší útěchou pro zarmoucené lidi, jí se srdce upokojí, občerství a osvěží...

Martin Luther