Srpen 2011

OPERACE ?!

30. srpna 2011 v 15:36 | DomčíSs |  ♥ Lesk a Špína SHOWBYZNYSU ♥
..rozhodla jsem se,že se s vámi podělím o pár stránek z knížky ->
Lesk a Špína Showbyznysu-Otevřená zákulisní zpoveď Martina Michala,manžela a manažera HELENY VONDRÁČKOVÉ .
(Petr Macek)
Čas od času tu "hodím" pár kapitolek,samozřejmě,že ne celé..úryvky,vám musí stačit.Musíte si ji prostě koupit !! :)

Operace mé ženy


Vraťme se všek ještě na chvíli zpět. Rok 2005 pro Martina Michala totiž znamel nejen synův boj s rakovinou,ale i závažné onemocnění jeho manželky Heleny Vondráčkové. To se při vší té smůle přihlásilo ve stejnou dobu, kdy na tom Tonda byl nejhůř.
,,Ano,aby to nebylo jednouché,omarodila i Helena. Měla jeden závažný ženský problém. Nerad bych ho specifikoval,je to její soukromá věc,o tom může mluvit jen ona," kroutí hlavou Martin.
Několik informací se ovšem dohledat dá. Jeho žena nastoupila do nemocnice krátce po návratu z New Yorku po Carnegie Hall. Nebyla to však akutní hospitalizace, ale plánovaný lékařský zákrok na základě dřívějšího nedobrého nálezu z gynekologické prohlídky. Ve svém diáři na rok 2005 proto měla zpěvačka na toto období i plánovanou pracovní přestávku.
V bulvárním tisku z té doby,především deníku Blesk a k Heleně většinou negativě zaměřenému týdeníku Rytmus života,se spekulovalo o tom,že Helena podstoupila hysterektomii-odebrání dělohy.
Toto téma je však pro Martina tabu. ,,Mohu jen potvrdit,že zákrok byl plánovaný a proběhl na základě nálezu z gynekologické prohlídky ...

TO BE CONTINUED


..stín nás dvou ! :)

29. srpna 2011 v 19:52 | DomčíSs
..a kde že sme tu melodii slyšeli ? Mrkající

STÍN NÁS DVOU.. a měla bych?!

29. srpna 2011 v 9:18 | DomčíSs
ANO ! :) Přiznejme si to..FANDÍM HELENĚ VONDRÁČKOVÉ a NESTYDÍM SE ZA TO !!..a klidně to vyřvu do celýho světa ! :)


..jak mi to mohlo uniknout?! :)

29. srpna 2011 v 9:01 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
..Ženy v pokušení-titulky ..Ten Film jsem viděla snad 100 x ..ale nikdy sem si nevšimla že ... ->


..Jen ho nechte ať se bojí

22. srpna 2011 v 15:53 | DomčíSs |  Helena a filmy
Nesmělý suplent lidové školy umění Aleš Brabec (Luděk Sobota) získal první cenu na hudebním festivalu a dostane proto nabídku, aby pracoval pro pražské Divadélko v suterénu. Jeho ředitel Soukup (Miloslav Šimek) právě potřebuje několik písniček pro chystaný muzikál a tak je ochoten udělat všechno proto, aby Alešovi vytvořit vhodnou atmosféru ke skládání. Skladatel se však zamiloval do zpěvačky souboru, Marcely Malé (HELENA VONDRÁČKOVÁ) a místo skládání jen zamilovaně hledí. Soukupova manželka Jitka (Jaroslava Brousková) však tvrdí, že Alešovou inspirací je šok, což také ihned dokáže na předchozích písničkách. Soukup s divadelním mistrem Čermákem (Vladimír Menšík) se tedy rozhodnou vyrobit Alešovi tu správnou tvůrčí atmosféru a pustí se do vymýšlení inspirativních šoků. Metoda má úspěch, alespoň to tak zpočátku vypadá a povzbuzená dvojice doplněná o Marcelina bývalého snoubence Mydlocha (Petr Nárožný) se pustí do dalších nepříjemných překvapení. Ať se však snaží sebevíc, finálová píseň stále chybí a proto se rozhodnou pro opravdu drsný implus a snaží se Aleše přesvědčit, že se stal vrahem...:))

Ukázka z filmuTo byl náš hit-Soutěž o největší český hit všech dob!

22. srpna 2011 v 13:59 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

Soutěž o největší český hit všech dob!

Nominujte své oblíbené hity! Z každého období postoupí 7 písní, které obdrží nejvíce vašich hlasů.


Nominujte i Heleniny písně a podpořte jí tak v kategoriích: Současnost, 70. léta, 60. léta a Film.


...a svátek slaví HELENKA VONDRÁČKOVÁ

18. srpna 2011 v 12:00 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
18.8...tak tohle datum si pamatuji velmi dobře, protože má svátek jak moje mamka,tak i babička a i
HELENKA VONDRÁČKOVÁ..:)

VŠECHNO NEJLEPŠÍ H * .. :-*


..jen ty a já ..

17. srpna 2011 v 16:31 | DomčíSs

Hana Zagorová, Naďa Urbánková, Helena Vondráčková, Václav Neckář, Waldemar Matušk a Karel Gott,

Silvestr na přání aneb Čí jsou hory Kavčí, ČST 1979

( Hrozně se mi líbí ta melodie té písničky ..:) ))..a jedeme dál ! :)

17. srpna 2011 v 12:09 | DomčíSs |  ♥ Diary ♥
Tak jsem z5 z toho Chorvatska..a slibuju, že už nikam na dlouhou dobu nepojedu..:) Jsem tu jen a jen pro vás..:)* !! :)

Hello Dolly..vydavatelství Bauer Media musí zaplatit ..

17. srpna 2011 v 11:47 | DomčíSs

Vydavatelství musí zaplatit za zneužití Heleniných fotek!


Helena uspěla u soudu a má nárok na finanční odškodnění! Nejvyšší soud rozhodl, že se vydavatelství Bauer Media obohatilo na úkor zpěvačky tím, že opakovaně použilo její fotky v televizních reklamách na své časopisy..
Helena a také její manžel Martin Michal byli podle Nejvyššího soudu žalovanou společností poškozeni tím, že vydavatelství bez jejich souhlasu užilo jejich podobizny a obrazové snímky v reklamě. Tímto jednáním podle soudu žalovaní získala na úkor žalobců bezdůvodné obohacení z nepoctivých zdrojů.
Podle názoru Nejvyššího soudu nadále platí, že média mohou v rámci takzvané zpravodajské licence propagovat své články a tituly. Musí však jít o přiměřenou propagaci, což však nebyl tento případ. Bauer Media totiž během tři a půl roku uveřejnilo ve vysílání TV Nova a TV Prima 41 různých reklam na své časopisy Pestrý čas a Rytmus života s fotografiemi žalobců, a využívalo tak jejich popularity pro svou propagaci..
Helena a Martin původně žádali téměř čtyři miliony korun, ale u nižší instance neuspěli. Verdikt Nejvyššího soudu je ovšem závazný, a tak se Obvodní soud pro Prahu 5 bude muset znovu zabývat žalobou zpěvačky a jejího manžela na vydavatelství , kterou původně zamítl. Oběma tak zřejmě přizná určitou částku jako náhradu neoprávněného obohacení...