Červenec 2011

Helena Vondráčková se přiznala: Nic bych neměnila

26. července 2011 v 19:18 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

Helena Vondráčková se přiznala: Nic bych neměnilaSympatická zpěvačka má hodně plánů a svoje fanoušky rozhodně nezklame,
už 6. srpna se zúčastní benefičního koncertu Noc s hvězdami na hradě Houska, který se letos nese netradičně ve vánočním duchu. Server Bleskově.cz je mediálním partnerem této akce.
Večerem bude provázet Slávek Boura a v roli účinkujících se objeví Světlana Nálepková, Yvetta Blanarovičová, Dalibor Janda, Marcela Březinová či Martin France. A o vánoční atmosféru nouze nebude. Výtěžek pak poputuje na obnovu hradu.
A právě v rámci této akce pro vás zpěvačka na sebe prozradila 15 věcí, které možná o ní vůbec nevíte…


DĚTSTVÍ

1. Na dětství vzpomínám s láskou a nostalgií, vyrůstala jsem v Slatiňanech u Chrudimi. Velký dům nad řekou zněl neustále hudbou, tatínek hrál na klavír a i nás děti k hudbě vedl.
2. Maminka za co vzala, to uměla. Byla to velmi praktická, pracovitá a temperamentní žena. V tomto smyslu jsem od ní hodně zdědila.
3. V tomto malém městečku jsme měli neuvěřitelné možnosti k tomu, abychom se jako děti nenudily. Měli jsme tam různá sportoviště, krásnou plovárnu, sokol, ochotnické divadlo a krom toho krásnou přírodu, zámek s anglickým parkem a několik přehrad za sebou. To vše nám dávalo možnost využití.


LÁSKA A VZTAHY

4. První lásky jsem zažila právě ve Slatiňanech a všechny dívčí lásky jsem "rozebírala" se svojí kamarádkou Zuzkou, která k nám jezdila každé prázdniny.
5. Rády jsme spolu chodily do letního kina na francouzské historické filmy a byly jsme unešeny Gerardem Filipem, Jeanem Marais, obdivovaly jsme také české filmy s Vítem Olmerem.

PRÁCE

6. Bavily mě koncertní vystupování nejen u nás, ale i v zahraničí a těšilo mě, že o mě byl velký zájem. Jezdila jsem na různé festivaly po celém světě a poznala jsem spoustu zajímavých lidí a navázala kontakty, které mám dodnes.
7. Sjezdila jsem mnoho zemí a z každé jsem si přivezla nezapomenutelné zážitky.
8. Vzpomínám si, že za první vydělané peníze, v tehdejším Západním Německu, jsem si koupila originál jeansy, tehdejší hit - šusťák a bílou nylonovou bílou blůzku s fiží.
9. Dluhy jsem nikdy neměla, vždycky jsem se snažila žít podle toho, na co mám.


SNY A PŘÁNÍ

10. Vždy jsem snila o tom, stát se princeznou, což se mi podařilo, když jsem dostala nabídku od režiséra Bořivoje Zemana na roli ve filmu Šíleně smutná princezna.


ŽIVOTNÍ OMYLY

11. Asi bych ve svém životě nic výrazně neměnila.
12. Jediného čeho lituji, jsou dlouhotrvající nesváry s částí mé rodiny….


CO BUDE DÁL

13. Během léta mě čeká několik koncertů v Polsku při moři s Marylou Rodowitcz a již několikáté benefiční koncert na hradě Houska.
14. Na podzim máme naplánované společné megakoncerty s Michalem Davidem a svůj Recitál, kde bude hostem David Deyl.
15.Krom toho jsem natočila s velkým symfonickým orchestrem CD muzikálových a filmových melodií a společně s tímto CD by mělo na podzim vyjít DVD - záznam živého koncertu ze Státní opery... já vítám déšť :)

26. července 2011 v 9:29 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥
Tahle písnička od Helenky se přímo hodí na ty hnusné děštivé dny..:)

Já vítám dééééšť :)Helena Vondráčková-Chci zastavit lži a pomluvy!

24. července 2011 v 11:31 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

Chci zastavit lžy a pomluvy

Proč se Helena Vondráčková neustále soudí a kdy měla namále na hausbótu?
HELENA VONDRÁČKOVÁ je stálicí české hudební scény. Při jejím elánu a mladistvé vizáži by jen málokdo hádal, že koncem června oslavila 64. narozeniny. Během své pětačtyřicetileté kariéry nazpívala přes dvě stovky písní, prodala kolem šesti milionů desek, koncertovala v mnoha zemích světa a posbírala bezpočet cen. V posledních měsících však také čelila mediální smršti za to, že se pořád soudí. Dokonce o miliony korun. Ona však tvrdí, že ani tak nejde o peníze, jako o to, zastavit lži a pomluvy některých bulvárních časopisů, které jí už deset let kazí pověst. Vzhledem k tomu, že jí začaly ubližovat i pracovně, došli s manželem, který je zároveň jejím manažerem, k tomu, že je třeba to zastavit. Proto ty soudy. Naštěstí se situace už natolik uklidnila, že Helena má opět spoustu nabídek na koncertování doma i v zahraničí a vyprodaná představení.
Nejen koncerty jsou váš život. Prý jste také velká milovnice psů?
To tedy ano! Ještě u rodičů jsme měli temperamentního foxteriéra Bobíka, který strašně zlobil. Pořád utíkal a občas sousedům zakousl nějakého opeřence. Pak, to už jsem byla v divadle Rokoko, jsem si od herce Míly Bedrny vzala štěně kokršpaněla, miloučkou fenečku Corinu. Měla jsem ji třináct let. Kokrům jsem zůstala věrná, dokud jsem se nenastěhovala do Řitky. Můj první manžel mě přesvědčoval, že k domu a zahradě patří velký pes, ale já váhala, až to za nás rozhodl osud. Nedaleko odsud někdo vyhodil z auta fenu vlčáka. Potulovala se po okolí, a tak jsme ji odchytili a nechali si ji. Podle veterináře jí bylo jen něco málo přes rok. Dostala jméno Bella a byla nám za naši lásku hrozně moc vděčná. A také nám brzy porodila dvanáct štěňat. Naštěstí se nám je podařilo rozdat, jenže ona byla moc temperamentní, občas utekla ze zahrady, takže já stále jen rodila štěňata a dávala inzeráty na mláďata. Byl to mazec.
Na německé ovčáky jste ale nezanevřela. Jeden mě vítal u branky.
Teď máme Elsu, "dračici" z policejního vrhu. Má výcvik, hlídá, je chytrá, má ráda děti a je hodně zvědavá. Když přijdu z nákupu, hned má hlavu v tašce, co že jsem to přinesla. Miluje vodu a strašně ráda plave. Na našem hausbótu na Slapech se vyřádí.
Čekala bych, že budete trávit volno na luxusních místech u moře v cizině, a vy na Slapech!
K moři samozřejmě jezdíme, ale řeka mě provázela od dětství. Jsem Rak, vodu mám ve znamení. Vyrůstala jsem ve Slatiňanech, v domě nad řekou Chrudimkou, a první můj sport bylo plavání. Každý rok jsem jezdila na vodácký tábor na Vranovskou přehradu, později jsem byla také vodácká instruktorka. Když jsme si tady na Slapech pořídili hausbót, tak jsem sladké vodě zase přišla na chuť.
Čí to byl nápad, pořídit si hausbót?
Manželův. Já si zpočátku říkala - zase další domácnost, jak to budu stíhat? Ale rychle jsem si to tady zamilovala. Jezdím na kajaku, chytám ryby, chodím na houby, s Elsou na procházky nebo jezdíme na pramici. Někdy je to i dobrodružné. Jednou jsme pluli všichni tři, ona seděla vpředu a nějaký šílenec s velkou lodí ve skluzu udělal tak obrovské vlny, že jsme byli zlití od hlavy až k patě. Elsa to ustála, na lodi se udržela, jen my museli kvapem vylévat vodu, abychom se nepotopili.

Zdroj: story.cz

Helena Vondráčková se stane babičkou!

22. července 2011 v 10:51 | DomčíSs |  ♥ Helena ♥

* Helena bude babičkou * ..:)Helenka Vondráčková (64) sice žádné vlastní děti nemá, ale syna svého manžela, Antonína Michala (26), bere jako vlastního. A nyní má celá rodina velký důvod k radosti a oslavám.
S manželkou Zuzanou totiž Antonín čeká narození svého prvního dítěte. Pyšný táta a budoucí dědeček Martin Michal (51) poté oznámil, že se jeho vnuk bude jmenovat Denis a narodí se prý už v září.
Hlavně sám Antonín může slavit další radostnou událost. Před pár lety totižpřemohl zákeřnou rakovinu kostí, když musel absolvovat léčbu chemoterapiemi. Jeho, tehdy ještě přítelkyně, Zuzka mu samozřejmě pomáhala boj nad těžkou nemocí vyhrát a už za chvíli se budou moci společně radovat z miminka.
Helena Vondráčková má však dokonce dvojitou radost, co se týče budoucích přírůstků do rodiny. Těhotná je totiž také její neteř Lucie Vondráčková, která je v pátém měsíci těhotenství a termín porodu vychází na listopad. Otcem dítěte je její manžel a známý hokejista Tomáš Plekanec.

Noc s hvězdami na hradě Houska

21. července 2011 v 8:58 | DomčíSs
Letošní 13. ročník bude tematicky zaměřený jako"VÁNOCE NA HOUSCE", tzn, že Vás čeká vánoční dekorace, nebudou chybět vánoční stromky a interpreti budou zpívat vánoční koledy. Pořadatelská agentura Martin Production doufá, že tímto trikem přebije nešťastnou třinácku.
Koho na koncertě uvidíte a uslyšíte:

HELENA VONDRÁČKOVÁ, MONIKA ABSOLONOVÁ, EWA FARNA, MARTIN FRANCE, PETR VONDRÁČEK, DALIBOR JANDA, YVETTA BLANAROVIČOVÁ, SVĚTLANA NÁLEPKOVÁ, JAN BENDIG, HOLKI, JAREK ŠIMEK, LEONA ČERNÁ, JIŘINA ANNA JANDOVÁ, MADALENA JOAO, LUKÁŠ KUMPRICHT, JANA CHLÁDKOVÁ, IVA HAJNOVÁ, JANA KOUTOVÁ, JANA SKÁLOVÁ, NADĚŽDA KRUPSKÁ, CHI CHI TORNÁDO. MODERUJÍ SLÁVEK BOURA A MARKÉTA MAYEROVÁ.

Vstupenky za 300,- Kč je možné zakoupit v sítích Tickestream -www.ticketstream.cz včetně cestovních kanceláří Čedok a Firo-tour a knihkupectví Kanzelsberger, v prodejně hudebních nástrojů Milana Anděla na náměstí T.G.M. 131 v České Lípě nebo přímo na hradě Houska - tel: 315 693 321. Děti do 10 let vstup na koncert zdarma.