Duben 2011

..Helena jako Mamá Gothel (Na Vlásku)

30. dubna 2011 v 10:53 | Golden Kids |  Helena a filmy

...Na vlásku...

... nový animovaný film z produkce studia Walt Disney Pictures. V českém znění: Vojta Kotek, Ivana Korolová a Helena Vondráčková.
Helena přijala nabídku dabovat jednu z hlavních rolí nové 3D pohádky s velikým nadšením. Mamá Gothel je po mamince z Thumbeliny (O Malence) už druhou animovanou postavou, které Helena propůjčila svůj hlas. A protože je Na vlásku stejně jako O Malence (1994) pohádkou hudební, bude mamá Gothel hlasem Heleny nejen mluvit, ale i zpívat. Jak se jí to povedlo, můžete vidět a hlavně slyšet v českých kinech od 27. ledna 2011.

Na vlásku (Tangled)

Jde o hudební komedii plnou efektů a dobrodružství o dívce, která má krásné předlouhé vlasy zlaté barvy. Princezna Locika je unesena zlou čarodějnicí z hradu svých rodičů již jako dítě a zamčena v tajné věži a touží po dobrodružství. Nyní je ve věku teenagera s bujnou fantazií a odhodlá se s pomocí temperamentního bandity Flynna provést velký husarský kousek. Locika a její komplici nacházejí dobrodružství, emoce, humor a vlasy - spoustu vlasů... Prozrazení jejího královského původu visí na nitce a její únosce je jim v patách. Tato komedie je převyprávěním klasické pohádky bratří Grimmů. ... více na www.falcon.cz/film/na-vlaskuzdroj: www.falcon.czOmluva panu Martinu Michalovi

26. dubna 2011 v 14:16 | Golden Kids |  ♥ Helena ♥
Dneska jsem si koupila Rytmus života..Zajímalo mě jestli (jako v každém čísle) bude nějaký "nehorázný článek" o Heleně a Martinu Michalovi..
Místo toho jsem ale našla na str. 45 toto:

Omluva panu Martinovu Michalovi:

Dne 27.10.2008 jsme v týdeníku Rytmus životač.44 uveřejnili článek pod názvem ,, Agresivní Michal-Šikanoval invalidu-Srovnal ho až policajt! ", v němž jsme uveřejnili tvrzení anonymní osoby o tom, že pan Martin Michal pří návštěvě Chrudimi hrubě slovně napadl invalidního spoluobčana, aby mohl zaparkovat na parkovacím místě vyhrazeném pro invalidy, a musela zasehovat městská policie. Tato tvrzení jsme si žádným způsobem neověřili a předkládali jsme je jako pravdivá, ačkoli tato tvrzení pravdivá nebyla. Uveřejněným článkem jsme htubě zasáhli do osobních práv pana Martina Michala, za což se mu omlouváme.

BAUER MEDIA, v.o.sHelena Vondráčková spustila vlastní rádio

8. dubna 2011 v 16:13 | Golden Kids |  ♥ Helena ♥
Helena Vondráčková (63) představila Čechům jedinečný projekt hodný hvězdy jejího formátu. Totiž rádio Vodopád, které hraje výhradně a jen její písně...

Helena Vondráčková spustila vlastní rádio "Vodopád"..Z českých interpretů, kteří se mohou pochlubit vlastním internetovým rádiem, byla doposud známa jen kapela Olympic v čele s Petrem Jandou. Od 5. dubna se ale nabídka rozšířila o Helenu Vondráčkovou , jejíž fanoušci mají nyní možnost poslechnout si přes šest set jejích písní.

"Na přípravě rádia se samozřejmě podílí i Helena. Osobně bude dohlížet na sestavování playlistů, zajišťuje převod analogových nahrávek z SP desek a před odjezdem na dovolenou nahrála několik prvních spotů," uvádíHelenin management na webu, kde je i možnost přímého poslechu. (

Martin Michal v Hrubé Krupici

1. dubna 2011 v 18:37 | Golden Kids |  ♥ Helena ♥

Martin Michal v Hrubé Krupici


Co si opravdu myslí o Martě Kubišové nebo Lucii Bílé? Kdy bude další koncert Golden Kids? Co řekl na adresu Evy Pilarové nebo Kateřiny Brožové? Kdo mu ted nejvíc vadí?